Dom

Shenzhen Smart Display Technology Co.,Ltd Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen Smart Display Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Kupiłem cyfrowe oznakowanie 43 cale, dobra wydajność!

—— Ryszard

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna

  Shenzhen Smart Display Technology Co.,Ltd linia produkcyjna fabryki 0

  Zakres naszej linii produktów zewnętrzne oznakowanie cyfrowe, oznakowanie cyfrowe windy, oznakowanie cyfrowe reklamowe, oznakowanie cyfrowe naścienne, oznakowanie cyfrowe stojące na podłodze, interaktywny kiosk z ekranem dotykowym, wyświetlacz ścienny LCD wideo, interaktywny stół z ekranem dotykowym, tablica interaktywna z ekranem dotykowym, odtwarzacz reklam autobusowych, udostępnianie kiosku z ładowarką, kiosku samoobsługowego, rozciągniętego wyświetlacza LCD itp.

   

  Aplikacja obejmująca media, edukację, telekomunikację, finanse, transport, sprzedaż detaliczną marek, rządy, inteligentne miasta itp.

 • OEM / ODM

  Trzymamy się zasady "dostarczania wysokiej jakości produktów i oferowania niezawodnych usług kontroli jakości tak szybko, jak to możliwe, aby zaspokoić zadowolenie naszych klientów".

   

  Możemy zaoferować klientom od koncepcji kreatywnego projektu po dostosowanie produktów, od profesjonalnej innowacji produkcyjnej po końcową sprzedaż produkcyjną.

   

  Proces OEM/ODM

   

  1. Uzyskaj pomysł od klientów

   

  2. Zaprojektuj rysunek 3D do potwierdzenia


  3. Potwierdź projekt

   

  4. Narysuj strukturę CAD

   

  5. Wyprodukuj próbkę, aby potwierdzić szczegóły

 • R & D

  Oprócz produkcji, technologia inteligentnego wyświetlania Shenzhen koncentruje się również na rozwoju systemu publikacji reklam multimedialnych, technologii systemu interaktywnego.

   

  W tym roku otrzymaliśmy certyfikaty praw autorskich do oprogramowania, krajowych przedsiębiorstw high-tech, podwójnie miękkich przedsiębiorstw, patentów na wygląd i wzory użytkowe itp.

   

  Staramy się stać się najbardziej profesjonalnym i silnym przedsiębiorstwem high-tech w branży wyświetlaczy komercyjnych, dzięki czemu możemy zapewnić najbardziej zaawansowaną multimedialną platformę marketingową, aby promować informatyzację i cyfryzację przedsiębiorstw.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Smart Display Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Regina

Tel: 13410560248

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)