Dom

Shenzhen Smart Display Technology Co.,Ltd profil firmy

profil firmy

Shenzhen Smart Display technology co., Ltd jest jednym z wiodących dostawców cyfrowych oznakowań LCD, odtwarzaczy reklamowych LCD, kiosków z ekranem dotykowym, terminali samoobsługowych, ściany wideo LCD, procesora ściany wideo w jednym interaktywnym kiosku dydaktycznym, wszystkie rozmiary tabletów, 1080P i i zakrzywione monitory / telewizory itp. Mamy modele naścienne i stojące od 7 "do 84" do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Możemy zaoferować klientom od koncepcji kreatywnego projektowania po dostosowanie produktów, od profesjonalnych i jakościowych, wszystkie te mogą osiągnąć najwyższą klasę poziom produkcji. Nasze produkty są eksportowane do wielu krajów i regionów, takich jak Ameryka, Europa, Afryka, Azja, Australia, Rosja i Bliski Wschód.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Shenzhen smart display technology co., ltd została założona w 2020 roku z aktywami w wysokości 20 milionów USD. Dzięki gromadzeniu badań i rozwoju, produkcji i sprzedaży nasze produkty są objęte roczną gwarancją i zapewniają konserwację przez całe życie.

Produkujemy głównie sprzęt LCD do projektu, w tym wyświetlacz LCD Digital Signage, kiosk dotykowy typu "wszystko w jednym", profesjonalna dostawa reklamowa, monitor LCD, wyświetlacz reklamowy LCD, wyświetlacz reklamowy z ekranem dotykowym, interaktywny stół dotykowy, cyfrowe oznakowanie 3D bez okularów, sieć Wyświetlacz reklamowy LCD itp.

Shenzhen Smart Display Technology Co.,Ltd Shenzhen Smart Display Technology Co.,Ltd Shenzhen Smart Display Technology Co.,Ltd Shenzhen Smart Display Technology Co.,Ltd
1 2 3 4
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : INTELIGENTNY WYŚWIETLACZ

Ilość pracowników : 50~100

Coroczne wyprzedaże : 1000000-5000000

Rok założenia : 2020

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Shenzhen Smart Display Technology Co.,Ltd Certyfikaty